Технічні характеристики
| Сумісність | Dell |
| Заряджання в автомобілі | немає |
| Потужність | 65V |
| Роз'єми | 7,4x5 мм |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихідна напруга | 19.5 V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Клас якості | Original PRC, High Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



