
Блок живлення для ноутбука оригінал HP 19V 4.74 A(4.8x1.7mm)
390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (63) 277-22-19
| Вхід | 100-240V 50 -60Hz |
| Вихід | 19.5 V 4.74 A 90W |
| Роз'єм | 4.8 mm*1.7 mm |
Даний блок живлення сумісний з наступними моделями ноутбуків:
HP ENVY 13-2157NR
HP ENVY 4
SLEEKBOOK 4-1005XX
HP ENVY 4
SLEEKBOOK 4-1043CL
HP ENVY 4-1004TU NB
HP ENVY 4-1025TU NB
HP ENVY 4-1026TU NB
HP ENVY 4-1028TU
HP ENVY Ultrabook 4-1031TU
HP ENVY Ultrabook 4-1032TU
SLEEKBOOK HP ENVY 4-1032TX NB
HP ENVY 4-1033TX NB
HP ENVY 4-1034TX NB
HP ENVY 4-1035TX NB
HP ENVY 4-1036TX SLEEKBOOK
HP ENVY 4-1037TX SLEEKBOOK
HP ENVY 4-1048TU Ultrabook
HP ENVY 4-1049TU SLEEKBOOK
HP ENVY 4-1050BR NB
HP ENVY 4-1050TU Ultrabook
HP ENVY 4-1051TU Ultrabook
HP ENVY 4-1051TX Ultrabook
HP ENVY 4-1052TU Ultrabook
HP ENVY 4-1064TX SLEEKBOOK
HP ENVY 4-1066TX Sleekbook
HP ENVY 4-1101TU SLEEKBOOK
HP ENVY 4-1102TU SLEEKBOOK
HP ENVY 4-1102TX NB
HP ENVY 4-1115DX
HP ENVY 4-1117NR
HP ENVY 4-1130US
HP ENVY 4-1150br NB
HP ENVY 4-1150la NB
HP ENVY 4-1152la NB
HP ENVY 4-1155la NB
HP ENVY 6-1002TU NB
HP ENVY 6-1013TX SLEEKBOOK
HP ENVY 6-1014TU NB
HP ENVY 6-1015TU NB
HP ENVY 6-1015TX Ultrabook
HP ENVY 6-1016TU NB
HP ENVY 6-1017TU NB
HP ENVY 6-1017TX Ultrabook
HP ENVY 6-1018TU Ultrabook
HP ENVY 6-1022TU Ultrabook
HP ENVY 6-1022TX Ultrabook
HP ENVY 6-1024TX Ultrabook
HP ENVY 6-1025TU Ultrabook
HP ENVY 6-1025TX NB
HK HP ENVY 6-1026TU Ultrabook
HP ENVY 6-1101TU Ultrabook
HP ENVY 6-1101TX SLEEKBOOK
HP ENVY 6-1102TU Ultrabook
HP ENVY 6-1102TX SLEEKBOOK
HP ENVY 6-1103TX SLEEKBOOK
HP ENVY 6-1110US
HP ENVY 6-1129WM
HP ENVY 6-1131NR HP ENVY 6-1140CA SLEEKBOOK HP ENVY 6-1146NR HP ENVY 6-1168CA SLEEKBOOK HP ENVY 6-1180CA SLEEKBOOK HP ENVY Pro4 i5-3317U 14.0 4 ГБ/320 шт. HP ENVY Pro4 i5-3317U 14.0 4 ГБ/N HP ENVY SLEEKBOOK 4-1010US HP ENVY SLEEKBOOK 4-1016NR HP ENVY SLEEKBOOK 6-1047CL HP ENVY SLEEKBOOK 6-1048CA HP ENVY SLEEKBOOK 6-1083CA HP ENVY SLEEKBOOK 6T-1000. HP ENVY SLEEKBOOK 6Z-1000 HP ENVY SLEEKBOOK 6Z-1000 REFURB HP ENVY SPECTREXT Ultrabook -13-2057nr HP ENVY TOUCHSMART 4-1195CA Ultrabook P HP ENVY Ultrabook 4-1015DX HP ENVY Ultrabook 4-1017NR HP ENVY Ultrabook 4-1019WM HP ENVY Ultrabook 4-1030CA HP ENVY Ultrabook 4-1030US HP ENVY Ultrabook 4-1038NR HP ENVY Ultrabook 4-1050CA HP ENVY Ultrabook 6T-1000 HP ENVY Ultrabook 6T-1000. HP ENVY4-1106TU NB AUST HP ENVY 4-1065TX Sleekbook HP Envy 6-1111nr
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Клас якості | Original PRC, High Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
- Ціна: 390 ₴




